16C8X32AM
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16C8X32AM
Kaihanga / Waitohu: Altech Corporation
Whakaahuatanga hua FUSECYLINDER 10
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16C8X32AM
Tau Wae 16C8X32AM Kaihanga Altech Corporation
He Rahinga Kei te wātea 35808 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
16CTQ060
16CTQ060
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
I roto i te taonga: 5460 pcs
Tikiake: 16CTQ060.pdf
RFQ
16CAR36V
16CAR36V
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: FUSE AUTOMOTIVE 16A36V
I roto i te taonga: 138606 pcs
Tikiake:
RFQ
16CT
16CT
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 16A 690VAC/500VDC