125NH00GL-6
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 125NH00GL-6
Kaihanga / Waitohu: Altech Corporation
Whakaahuatanga hua FUSENH00GL 125A660V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 125NH00GL-6
Tau Wae 125NH00GL-6 Kaihanga Altech Corporation
He Rahinga Kei te wātea 7544 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
125NH0AR-1
125NH0AR-1
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: FUSESEMICONNH0125A1000VAR SEE 12
I roto i te taonga: 893 pcs
Tikiake:
RFQ
125NH00AM
125NH00AM
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: FUSEMOTOR PROTECTION NH00125A500
I roto i te taonga: 7739 pcs
Tikiake:
RFQ
125NH00GR-6
125NH00GR-6
Whakaahuatanga: FUSESEMICONDUCTOR NH00125A660VGR
I roto i te taonga: 3155 pcs
125MKP275KH
125MKP275KH
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.2UF 10% 310VAC RADIAL