AZ221934 VI005
Alpha WireAlpha Wire
AZ221934 VI005 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AZ221934 VI005
Kaihanga / Waitohu: Alpha Wire
Whakaahuatanga hua HOOK-UP STRND 22AWG VIOLET 100'
Ngā Rauemi: 1.AZ221934 VI005.pdf2.AZ221934 VI005.pdf3.AZ221934 VI005.pdf4.AZ221934 VI005.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AZ221934 VI005
Tau Wae AZ221934 VI005 Kaihanga Alpha Wire
Waea Wire 22 AWG Tuhinga 600V
Raupapa MIL-DTL-22759/16 Ratonga -
Ētahi Ingoa AZ221934 VI005-ND
AZ221934V-100
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 100.0' (30.5m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Violet Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.011" (0.28mm)
Tae (Whakanui) Nga mea Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) Tae (Whakanoho) Taimana 0.052" (1.32mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 22 AWG Hook-Up Wire 19/34 Violet 600V 100.0' (30.5m)
Whakahaere Tae 19/34 Rauemi Whakahaere Copper, Tinned
Momo Tae Hook-Up
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AZ221934 SL005
AZ221934 SL005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 22AWG SLATE 100'
I roto i te taonga: 3418 pcs
Tikiake: AZ221934 SL005.pdf
RFQ
AZ221934 YL001
AZ221934 YL001
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW 1000'
I roto i te taonga: 329 pcs
Tikiake: AZ221934 YL001.pdf
RFQ
AZ221934 YL005
AZ221934 YL005
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW 100'
I roto i te taonga: 3885 pcs
Tikiake: AZ221934 YL005.pdf
AZ221934 SL001
AZ221934 SL001
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 22AWG SLATE 1000'
I roto i te taonga: 369 pcs
Tikiake: AZ221934 SL001.pdf
AZ221KE
AZ221KE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 220 OHM 5.5W 10% RADIAL
Tikiake: AZ221KE.pdf
AZ221934 WH001
AZ221934 WH001
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 1000'
I roto i te taonga: 474 pcs
Tikiake: AZ221934 WH001.pdf
AZ221934 RD001
AZ221934 RD001
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 22AWG RED 1000'
I roto i te taonga: 466 pcs
Tikiake: AZ221934 RD001.pdf
AZ221934 OR005
AZ221934 OR005
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 22AWG ORANGE 100'
Tikiake: AZ221934 OR005.pdf
AZ221934 VI001
AZ221934 VI001
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 22AWG VIOLET 1000'
I roto i te taonga: 299 pcs
Tikiake: AZ221934 VI001.pdf
AZ22GKE
AZ22GKE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 2.2 OHM 5.5W 10% RADIAL
Tikiake: AZ22GKE.pdf
AZ221934 RD005
AZ221934 RD005
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
Tikiake: AZ221934 RD005.pdf
AZ221934 WH005
AZ221934 WH005
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 100'
Tikiake: AZ221934 WH005.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel