AZ181930 VI005
Alpha WireAlpha Wire
AZ181930 VI005 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AZ181930 VI005
Kaihanga / Waitohu: Alpha Wire
Whakaahuatanga hua HOOK-UP STRND 18AWG VIOLET 100'
Ngā Rauemi: 1.AZ181930 VI005.pdf2.AZ181930 VI005.pdf3.AZ181930 VI005.pdf4.AZ181930 VI005.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AZ181930 VI005
Tau Wae AZ181930 VI005 Kaihanga Alpha Wire
Waea Wire 18 AWG Tuhinga 600V
Raupapa MIL-DTL-22759/16 Ratonga -
Ētahi Ingoa AZ181930 VI005-ND
AZ181930V-100
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 100.0' (30.5m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Violet Tae (Whakangungu) Te Poaka 0.012" (0.30mm)
Tae (Whakanui) Nga mea Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) Tae (Whakanoho) Taimana 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 18 AWG Hook-Up Wire 19/30 Violet 600V 100.0' (30.5m)
Whakahaere Tae 19/30 Rauemi Whakahaere Copper, Tinned
Momo Tae Hook-Up
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AZ181930 SL005
AZ181930 SL005
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 18AWG SLATE 100'
I roto i te taonga: 2334 pcs
Tikiake: AZ181930 SL005.pdf
RFQ
AZ181930 RD001
AZ181930 RD001
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 18AWG RED 1000'
I roto i te taonga: 260 pcs
Tikiake: AZ181930 RD001.pdf
RFQ
AZ181930 WH001
AZ181930 WH001
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 1000'
I roto i te taonga: 237 pcs
Tikiake: AZ181930 WH001.pdf
AZ181930 WH005
AZ181930 WH005
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 100'
I roto i te taonga: 2193 pcs
Tikiake: AZ181930 WH005.pdf
AZ181930 SL001
AZ181930 SL001
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 18AWG SLATE 1000'
I roto i te taonga: 202 pcs
Tikiake: AZ181930 SL001.pdf
AZ181930 WH013
AZ181930 WH013
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 5000'
Tikiake: AZ181930 WH013.pdf
AZ181930 YL005
AZ181930 YL005
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW 100'
Tikiake: AZ181930 YL005.pdf
AZ181930 VI001
AZ181930 VI001
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 18AWG VIOLET 1000'
I roto i te taonga: 204 pcs
Tikiake: AZ181930 VI001.pdf
AZ181930 RD005
AZ181930 RD005
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
Tikiake: AZ181930 RD005.pdf
AZ181KE
AZ181KE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 180 OHM 5.5W 10% RADIAL
Tikiake: AZ181KE.pdf
AZ181930 RD013
AZ181930 RD013
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 18AWG RED 5000'
Tikiake: AZ181930 RD013.pdf
AZ181930 YL001
AZ181930 YL001
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW 1000'
I roto i te taonga: 214 pcs
Tikiake: AZ181930 YL001.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel