AS6C2016-55ZIN
Alliance Memory, Inc.Alliance Memory, Inc.
AS6C2016-55ZIN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS6C2016-55ZIN
Kaihanga / Waitohu: Alliance Memory, Inc.
Whakaahuatanga hua IC SRAM 2M PARALLEL 44TSOP II
Ngā Rauemi: AS6C2016-55ZIN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
1080 pcs
5130 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS6C2016-55ZIN
Tau Wae AS6C2016-55ZIN Kaihanga Alliance Memory, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 43563 pcs Pepa Raraunga AS6C2016-55ZIN.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Hangarau SRAM - Asynchronous Pūrere Pūrere Whakarato 44-TSOP II
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width) Ētahi Ingoa 1450-1025
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount