ACS781LLRTR-100U-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS781LLRTR-100U-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS781LLRTR-100U-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua HIGH-PRECISION LINEAR HALL-EFFEC
Ngā Rauemi: ACS781LLRTR-100U-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS781LLRTR-100U-T
Tau Wae ACS781LLRTR-100U-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
He Rahinga Kei te wātea 38595 pcs Pepa Raraunga ACS781LLRTR-100U-T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Raupapa Automotive, AEC-Q100
Momo Pato Hall Effect, Differential Whakaaroaro 26.4mV/A
Wā Whakautu 3.6µs Ko te poari Unidirectional
Packaging Original-Reel® Paa / Case 7-PowerSMD Module
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1826-6
Tae Mahi -40°C ~ 150°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Tuhinga ±1%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga DC ~ 120kHz
Mo te ine DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Differential Unidirectional 7-PowerSMD Module
Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA I teie nei - Whakaaro 100A
Te tika ±1.5%