ACS780LLRTR-050B-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS780LLRTR-050B-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS780LLRTR-050B-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua HIGH-PRECISION LINEAR HALL-EFFEC
Ngā Rauemi: ACS780LLRTR-050B-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS780LLRTR-050B-T
Tau Wae ACS780LLRTR-050B-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
He Rahinga Kei te wātea 47431 pcs Pepa Raraunga ACS780LLRTR-050B-T.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Raupapa Automotive, AEC-Q100
Momo Pato Hall Effect, Differential Whakaaroaro 40mV/A
Wā Whakautu 3.6µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 7-PowerSMD Module
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1817-1
Tae Mahi -40°C ~ 150°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Tuhinga ±1%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga DC ~ 120kHz
Mo te ine AC/DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 7-PowerSMD Module
Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA I teie nei - Whakaaro 50A
Te tika ±1.5%