ACS722LLCTR-40AB-T
Hua Hua
Tau Wae: ACS722LLCTR-40AB-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 40A AC/DC
Ngā Rauemi: ACS722LLCTR-40AB-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS722LLCTR-40AB-T
Tau Wae ACS722LLCTR-40AB-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 40A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50034 pcs Pepa Raraunga ACS722LLCTR-40AB-T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 33mV/A
Wā Whakautu 5µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1639-2
ACS722LLCTR-40AB-T-ND
Tae Mahi -40°C ~ 150°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Tuhinga ±1%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga DC ~ 80kHz
Mo te ine AC/DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 40A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae - Whakaaetanga (Max) 12mA I teie nei - Whakaaro 40A
Te tika ±3%