ACS710KLATR-25CB-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS710KLATR-25CB-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC
Ngā Rauemi: ACS710KLATR-25CB-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS710KLATR-25CB-T
Tau Wae ACS710KLATR-25CB-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43915 pcs Pepa Raraunga ACS710KLATR-25CB-T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 5.5 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 28mV/A
Wā Whakautu 4µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1334-2
ACS710KLATR25CBT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Tuhinga ±0.25% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 120kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 25A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Tae - Whakaaetanga (Max) 14.5mA
I teie nei - Whakaaro 25A Te tika ±2.9%