A8450KLBTR-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
A8450KLBTR-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A8450KLBTR-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua IC REG QD BUCK/LINEAR 24SOIC
Ngā Rauemi: A8450KLBTR-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A8450KLBTR-T
Tau Wae A8450KLBTR-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
He Rahinga Kei te wātea 39877 pcs Pepa Raraunga A8450KLBTR-T.pdf
w / Kaitirotiro No w / Sequencer Yes
w / LED Driver No Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 3 5V, 200mA
Ngaohiko / Taonga - Whakaaturanga 2 1.2 V ~ 3.3 V, 200mA Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 3.3V, 200mA
Tuhinga o mua 6 V ~ 45 V Topology Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (4)
Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Ētahi Ingoa 620-1677-2
A8450KLBTR-T-ND
Tae Mahi -40°C ~ 135°C