A3910EEETR-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
A3910EEETR-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A3910EEETR-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua IC MOTOR DRIVER PAR 8DFN
Ngā Rauemi: A3910EEETR-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A3910EEETR-T
Tau Wae A3910EEETR-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
He Rahinga Kei te wātea 204292 pcs Pepa Raraunga A3910EEETR-T.pdf
Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V Ngaohihi - Tae 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau Power MOSFET Pūrere Pūrere Whakarato 8-DFN (2x2)
Whakatika Tae - Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-UFDFN Exposed Pad
Whirihoranga Whakaputa Half Bridge (2) Ētahi Ingoa 620-1495-2
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Momo Momo - Te Tohu - Momo Momo - AC, DC Brushed DC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga Parallel
Nama - Whakaputa 500mA Tau Wae Tuakiri A3910
Nga tono Battery Powered
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A3917ECGTR
A3917ECGTR
Kaihanga: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga: IC MOTOR DRIVER VOICE COIL 6CSP
I roto i te taonga: 5416 pcs
Tikiake:
RFQ
A391-2
A391-2
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: CAP PUSHBUTTON CYLINDRICAL BLACK
I roto i te taonga: 5286 pcs
Tikiake: A391-2.pdf
RFQ
A390P
A390P
Kaihanga: Powerex, Inc.
Whakaahuatanga: DIODE GP 1KV 400A DO200AA R62
Tikiake: A390P.pdf
A391J15C0GF5UAA
A391J15C0GF5UAA
Kaihanga: Vishay BC Components
Whakaahuatanga: CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Tikiake: A391J15C0GF5UAA.pdf
A390N
A390N
Kaihanga: Powerex, Inc.
Whakaahuatanga: DIODE GP 800V 400A DO200AA R62
Tikiake: A390N.pdf
A3918SESTR-T
A3918SESTR-T
Whakaahuatanga: IC MOTOR DRIVER PAR 16QFN
Tikiake: A3918SESTR-T.pdf
A3916GESTR-T
A3916GESTR-T
Tikiake: A3916GESTR-T.pdf
A390PD
A390PD
Whakaahuatanga: DIODE GP 1.4KV 400A DO200AA R62
Tikiake: A390PD.pdf
A391J15C0GF5TAA
A391J15C0GF5TAA
Kaihanga: Vishay BC Components
Tikiake: A391J15C0GF5TAA.pdf
A390PB
A390PB
Whakaahuatanga: DIODE GP 1.2KV 400A DO200AA R62
Tikiake: A390PB.pdf
A3916GESTR-T-1
A3916GESTR-T-1
Whakaahuatanga: IC MOTOR DRIVER PAR 20QFN
Tikiake: A3916GESTR-T-1.pdf
A390PE
A390PE
Whakaahuatanga: DIODE GP 1.5KV 400A DO200AA R62
Tikiake: A390PE.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel