A3240ELTTR-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
A3240ELTTR-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A3240ELTTR-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT89-3
Ngā Rauemi: A3240ELTTR-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A3240ELTTR-T
Tau Wae A3240ELTTR-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
He Rahinga Kei te wātea 4898 pcs Pepa Raraunga A3240ELTTR-T.pdf
Tuhinga o mua 4.2 V ~ 24 V Tauira Whakamātautau -40°C ~ 85°C
Hangarau Hall Effect Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89-3
Raupapa - Waahi Whakaaro 5mT Trip, 5mT Release
Ko te poari South Pole Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-243AA Momo putanga Open Collector
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Unipolar Switch
Tae - Whakaaetanga (Max) 6mA Nama - Whakaputa (Max) 25mA