A1363LLUTR-10-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A1363LLUTR-10-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR LINEAR ANALOG 8TSSOP
Ngā Rauemi: A1363LLUTR-10-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A1363LLUTR-10-T
Tau Wae A1363LLUTR-10-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
He Rahinga Kei te wātea 47784 pcs Pepa Raraunga A1363LLUTR-10-T.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Hangarau Hall Effect
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP Raupapa -
Waahi Whakaaro - Te whakatau -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Momo putanga Analog Voltage Ētahi Ingoa 620-1650-1
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TA) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA Nama - Whakaputa (Max) 10mA
Tuhinga o mua 120kHz Axis Single