SWT-2.24-37
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-2.24-37 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWT-2.24-37
Kaihanga / Waitohu: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 37UH 2.24A 100 MOHM TH
Ngā Rauemi: SWT-2.24-37.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWT-2.24-37
Tau Wae SWT-2.24-37 Kaihanga AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga FIXED IND 37UH 2.24A 100 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23367 pcs Pepa Raraunga SWT-2.24-37.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SW
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tray Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa SWT2.2437
TE2108
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 37µH Teitei - Tae (Max) 0.346" (8.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 37µH Unshielded Toroidal Inductor 2.24A 100 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Whakatauranga onamata 2.24A