SWT-0.2-374
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-0.2-374 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWT-0.2-374
Kaihanga / Waitohu: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 374UH 200MA 2.7 OHM TH
Ngā Rauemi: SWT-0.2-374.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWT-0.2-374
Tau Wae SWT-0.2-374 Kaihanga AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga FIXED IND 374UH 200MA 2.7 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5667 pcs Pepa Raraunga SWT-0.2-374.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.339" L x 0.339" W (8.60mm x 8.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SW
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tray Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa SWT-0.20-374
SWT0.20374
TE2084
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz Inangarangi 374µH
Teitei - Tae (Max) 0.287" (7.30mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 374µH Unshielded Toroidal Inductor 200mA 2.7 Ohm Radial DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm
Whakatauranga onamata 200mA I teie nei - Maama -