TCM044PC2DM120
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCM044PC2DM120
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CIRCULAR
Ngā Rauemi: TCM044PC2DM120.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 179 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 179 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCM044PC2DM120
Tau Wae TCM044PC2DM120 Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CIRCULAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179 pcs Pepa Raraunga TCM044PC2DM120.pdf
Whakamahi Industrial Environments Te whakangungu Unshielded
Raupapa Nanonics Ētahi Ingoa 1-1589065-6
1-1589065-6-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te roa 10.00' (3.05m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Circular 44 pos Male to Wire Leads 10.00' (3.05m) Tae Multiple
Momo Tae Individual Hononga Tuarua Wire Leads
Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga All Te Hononga Tuatahi o te Hononga 44
Hononga Tuatahi Male
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TCM0605S-350-2P-T201
TCM0605S-350-2P-T201
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD