STM037SC2DM024N
Hua Hua
Tau Wae: STM037SC2DM024N
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 37POS 30AWG 24IN
Ngā Rauemi: STM037SC2DM024N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 220 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 220 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STM037SC2DM024N
Tau Wae STM037SC2DM024N Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN RCPT 37POS 30AWG 24IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 220 pcs Pepa Raraunga STM037SC2DM024N.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa DUALOBE, Nanonics Pitch - Hononga -
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 3-1589477-9
3-1589477-9-ND
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa 2.00' (609.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 2.00' (609.60mm)