STM025PC2DX005
Hua Hua
Tau Wae: STM025PC2DX005
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 25POS 30AWG 5IN
Ngā Rauemi: STM025PC2DX005.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 285 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 285 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STM025PC2DX005
Tau Wae STM025PC2DX005 Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG 25POS 30AWG 5IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 285 pcs Pepa Raraunga STM025PC2DX005.pdf
Waea Wire 30 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Leads Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Aluminum, Nickel Plated, Electroless Raupapa DUALOBE, Nanonics
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1-1589474-3
1-1589474-3-ND
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP)
Feature Feature - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata -