SSM051PC2DC024
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSM051PC2DC024
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 51POS 30AWG 24"
Ngā Rauemi: SSM051PC2DC024.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 207 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 207 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSM051PC2DC024
Tau Wae SSM051PC2DC024 Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG 51POS 30AWG 24" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 207 pcs Pepa Raraunga SSM051PC2DC024.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa DUALOBE, Nanonics Pitch - Hononga -
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 4-1589456-9
4-1589456-9-ND
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 51
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te roa 2.00' (609.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 51 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 2.00' (609.60mm) Whakaaetia te Poaka Whakaoti -