SSM025PC2DX024N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSM025PC2DX024N
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 25POS 30AWG 24IN
Ngā Rauemi: SSM025PC2DX024N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 303 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 303 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSM025PC2DX024N
Tau Wae SSM025PC2DX024N Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG 25POS 30AWG 24IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 303 pcs Pepa Raraunga SSM025PC2DX024N.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa DUALOBE, Nanonics Pitch - Hononga -
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 2-1589456-8
2-1589456-8-ND
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 25
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te roa 2.00' (609.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 2.00' (609.60mm)