SSM015PC2DX024N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSM015PC2DX024N
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 15POS 30AWG 24IN
Ngā Rauemi: SSM015PC2DX024N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 315 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 315 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSM015PC2DX024N
Tau Wae SSM015PC2DX024N Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG 15POS 30AWG 24IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 315 pcs Pepa Raraunga SSM015PC2DX024N.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa DUALOBE, Nanonics Pitch - Hononga -
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 1589456-7
1589456-7-ND
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 15
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te roa 2.00' (609.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 2.00' (609.60mm)