SSM009SC2DM012
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSM009SC2DM012
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 9POS 30AWG 12"
Ngā Rauemi: SSM009SC2DM012.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 334 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 334 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSM009SC2DM012
Tau Wae SSM009SC2DM012 Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN SOCKET 9POS 30AWG 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 334 pcs Pepa Raraunga SSM009SC2DM012.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa DUALOBE, Nanonics Pitch - Hononga -
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 3-1589457-5
3-1589457-5-ND
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 9
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te roa 1.00' (304.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm) Whakaaetia te Poaka Whakaoti -