SSL009PC2DCC10N
Hua Hua
Tau Wae: SSL009PC2DCC10N
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 9POS 30AWG 10IN
Ngā Rauemi: SSL009PC2DCC10N.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 754 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 754 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSL009PC2DCC10N
Tau Wae SSL009PC2DCC10N Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG 9POS 30AWG 10IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 754 pcs Pepa Raraunga SSL009PC2DCC10N.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa DUALOBE, Nanonics Pitch - Hononga -
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 1-1589455-9
1-1589455-9-ND
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 9
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te roa 0.833' (254.00mm, 10.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 0.833' (254.00mm, 10.00")