SSL005PC0DC012N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SSL005PC0DC012N
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 5POS 28AWG 12"
Ngā Rauemi: SSL005PC0DC012N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SSL005PC0DC012N
Tau Wae SSL005PC0DC012N Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG 5POS 28AWG 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1240 pcs Pepa Raraunga SSL005PC0DC012N.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa DUALOBE, Nanonics Pitch - Hononga -
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 1589455-3
1589455-3-ND
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 5
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te roa 1.00' (304.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm) Whakaaetia te Poaka Whakaoti -