SLS250PC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLS250PC
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE DP5T 250MA 125V
Ngā Rauemi: SLS250PC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLS250PC
Tau Wae SLS250PC Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE DP5T 250MA 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4824 pcs Pepa Raraunga SLS250PC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 3.20mm
Whakawhiti Mahinga - Raupapa SLS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 4-1437577-5
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Te Kaha Mahi 250gf
Momo Tae Through Hole Te Mahi Momo 10,000 Cycles
Te Oranga Rawa 6,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch DP5T Through Hole
Whakatauranga onamata 250mA (AC), 150mA (DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakautu Whakamutunga Silver
Takahanga DP5T Momo Kaihoko Standard
Tuhinga Kairangi Polybutylene Terephthalate (PBT) Te roa o te Kaihoko 5.00mm