R10-R2Y4-S450
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
R10-R2Y4-S450 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R10-R2Y4-S450
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V
Ngā Rauemi: R10-R2Y4-S450.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R10-R2Y4-S450
Tau Wae R10-R2Y4-S450 Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4178 pcs Pepa Raraunga R10-R2Y4-S450.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 120VAC, 30VDC - Max
Raupapa R10 Momo Tae General Purpose
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1-1393769-0
Tae Mahi -55°C ~ 75°C Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A
Whakaaetanga Mea Silver (Ag) Puka Puka Whakapā 4PDT (4 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 450 Ohms Kohikohi Miihini 350 mW
Kohikohi Kei te Aukati 26.7mA