R10-R2P6-V430
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
R10-R2P6-V430 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R10-R2P6-V430
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE 6PDT 3A 24V
Ngā Rauemi: R10-R2P6-V430.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R10-R2P6-V430
Tau Wae R10-R2P6-V430 Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE 6PDT 3A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2605 pcs Pepa Raraunga R10-R2P6-V430.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 18 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 120VAC, 30VDC - Max
Raupapa R10 Momo Tae General Purpose
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 9-1393768-7
PB2306
R10-R2P6-V430-ND
Tae Mahi -55°C ~ 75°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay 6PDT (6 Form C) 24VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A Whakaaetanga Mea Silver (Ag)
Puka Puka Whakapā 6PDT (6 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 430 Ohms
Kohikohi Miihini 1.4 W Kohikohi Kei te Aukati 55.8mA