NETM2000-10-0-SP
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NETM2000-10-0-SP
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua TUBING 0.394" ID POLY BLACK
Ngā Rauemi: 1.NETM2000-10-0-SP.pdf2.NETM2000-10-0-SP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NETM2000-10-0-SP
Tau Wae NETM2000-10-0-SP Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga TUBING 0.394" ID POLY BLACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78055 pcs Pepa Raraunga 1.NETM2000-10-0-SP.pdf2.NETM2000-10-0-SP.pdf
Te Matotoru Wall 0.020" (0.51mm) Patohia nga huanga Smooth
Momo Solid Tubing Raupapa NETM2000
Ētahi Ingoa 8278434002 Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tuhinga Polyolefin (PO) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Tiaki waipiro Fluid Resistant, Fuel Resistant, Gasoline Resistant, Oil Resistant Te roa -
Ngā āhuatanga - Tiaki Taiao -
Taitapa - O waho 0.433" (11.00mm) Taitapa - I roto 0.394" (10.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Black Polyolefin (PO) Smooth Solid Tubing 0.394" (10.00mm) Tae Black