MSPM101CS
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
MSPM101CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSPM101CS
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 50V
Ngā Rauemi: 1.MSPM101CS.pdf2.MSPM101CS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSPM101CS
Tau Wae MSPM101CS Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 50V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5772 pcs Pepa Raraunga 1.MSPM101CS.pdf2.MSPM101CS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga Solder Turret Whakawhiti Mahinga Off-Mom
Raupapa MSPM Pihanga Whakapae Paepae Circular - 6.35mm Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 0-1437568-3
Tae Mahi -10°C ~ 80°C Momo Tae Panel Mount, Rear
Te Mahi Momo - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Ngā āhuatanga Audible Click
Whakatauranga onamata 100mA (DC) Tae - Kaihoahoa / Kaporo Red