HD34-24-31PE-059
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
HD34-24-31PE-059 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HD34-24-31PE-059
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG MALE 31POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.HD34-24-31PE-059.pdf2.HD34-24-31PE-059.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HD34-24-31PE-059
Tau Wae HD34-24-31PE-059 Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG MALE 31POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4974 pcs Pepa Raraunga 1.HD34-24-31PE-059.pdf2.HD34-24-31PE-059.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 24-31
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei -
Raupapa HD30 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1734-1482
HD34-24-31PE-059-ND
Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 31
Tuhipoka Contacts Not Included; Jam Nut Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell, Cable Clamp