HD34-24-19PN-059
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
HD34-24-19PN-059 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HD34-24-19PN-059
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG MALE 19POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.HD34-24-19PN-059.pdf2.HD34-24-19PN-059.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HD34-24-19PN-059
Tau Wae HD34-24-19PN-059 Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG MALE 19POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5934 pcs Pepa Raraunga 1.HD34-24-19PN-059.pdf2.HD34-24-19PN-059.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 24-19
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei -
Raupapa HD30 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1734-1778
HD34-24-19PN-059-ND
Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell, Cable Clamp
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 12 (6), 16 (13)
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HD34-24-18SN-059
HD34-24-18SN-059
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
I roto i te taonga: 3189 pcs
Tikiake: HD34-24-18SN-059.pdf
RFQ
HD34-24-19SE
HD34-24-19SE
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 7848 pcs
Tikiake: HD34-24-19SE.pdf
RFQ
HD34-24-19PN
HD34-24-19PN
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT