HD34-18-14PN-059
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HD34-18-14PN-059
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG MALE 14POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.HD34-18-14PN-059.pdf2.HD34-18-14PN-059.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HD34-18-14PN-059
Tau Wae HD34-18-14PN-059 Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG MALE 14POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3574 pcs Pepa Raraunga 1.HD34-18-14PN-059.pdf2.HD34-18-14PN-059.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Raupapa HD30 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1734-1479
HD34-18-14PN-059-ND
Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 14
Tuhipoka Contacts Not Included; Jam Nut Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell, Cable Clamp