ACT96WH55BA
Hua Hua
Tau Wae: ACT96WH55BA
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Ngā Rauemi: ACT96WH55BA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACT96WH55BA
Tau Wae ACT96WH55BA Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5375 pcs Pepa Raraunga ACT96WH55BA.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL H Rahi Hiku - Whakauru 23-55
Rauemi Hee Composite Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa DACT96WH55BA Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 55
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Composite, Olive Drab Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.770" (44.96mm) Momo Hoapā Crimp