ACT96WF32BA
Hua Hua
Tau Wae: ACT96WF32BA
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Ngā Rauemi: ACT96WF32BA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACT96WF32BA
Tau Wae ACT96WF32BA Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5392 pcs Pepa Raraunga ACT96WF32BA.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL F Rahi Hiku - Whakauru 19-32
Rauemi Hee Composite Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa DACT96WF32BA Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 32
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Composite, Olive Drab Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.520" (38.61mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ACT96WF32BA-3025
ACT96WF32BA-3025
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE