ACT96WD19BA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACT96WD19BA
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: ACT96WD19BA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACT96WD19BA
Tau Wae ACT96WD19BA Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5489 pcs Pepa Raraunga ACT96WD19BA.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL D Rahi Hiku - Whakauru 15-19
Rauemi Hee Composite Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa DACT96WD19BA Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga Coupling Nut, Self Locking Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Composite, Olive Drab Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.280" (32.51mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ACT96WD19AB-3025
ACT96WD19AB-3025
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 5668 pcs
Tikiake: ACT96WD19AB-3025.pdf
RFQ
ACT96WD19AN
ACT96WD19AN
I roto i te taonga: 4780 pcs
Tikiake: ACT96WD19AN.pdf
RFQ
ACT96WD19BA-3025
ACT96WD19BA-3025
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE