ACT96MB98AC-3025
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACT96MB98AC-3025
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE
Ngā Rauemi: ACT96MB98AC-3025.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACT96MB98AC-3025
Tau Wae ACT96MB98AC-3025 Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5031 pcs Pepa Raraunga ACT96MB98AC-3025.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL B Rahi Hiku - Whakauru 11-98
Rauemi Hee Composite Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa DACT96MB98AC-3025 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 6
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut, Self Locking Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Composite, Electroless Nickel
Ko te Hononga Nuturu 0.980" (24.89mm) Momo Hoapā Crimp