ACT94WE26PA-LC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACT94WE26PA-LC
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Ngā Rauemi: ACT94WE26PA-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACT94WE26PA-LC
Tau Wae ACT94WE26PA-LC Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5660 pcs Pepa Raraunga ACT94WE26PA-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL E Rahi Hiku - Whakauru 17-26
Rauemi Hee Composite Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa DACT94WE26PA-LC Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -