ACT94WD19BA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACT94WD19BA
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Ngā Rauemi: ACT94WD19BA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACT94WD19BA
Tau Wae ACT94WD19BA Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4178 pcs Pepa Raraunga ACT94WD19BA.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL D Rahi Hiku - Whakauru 15-19
Rauemi Hee Composite Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa DACT94WD19BA Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -