ACT90WD18AB
Hua Hua
Tau Wae: ACT90WD18AB
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Ngā Rauemi: ACT90WD18AB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACT90WD18AB
Tau Wae ACT90WD18AB Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5940 pcs Pepa Raraunga ACT90WD18AB.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL D Rahi Hiku - Whakauru 15-18
Rauemi Hee Composite Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa DACT90WD18AB Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 18
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -