ACT90MF32BA
Hua Hua
Tau Wae: ACT90MF32BA
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Ngā Rauemi: ACT90MF32BA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACT90MF32BA
Tau Wae ACT90MF32BA Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5466 pcs Pepa Raraunga ACT90MF32BA.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL F Rahi Hiku - Whakauru 19-32
Rauemi Hee Composite Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, ACT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa DACT90MF32BA Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -