ABCD-80PR
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABCD-80PR
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua MODULE ASSY
Ngā Rauemi: ABCD-80PR.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 804 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 804 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABCD-80PR
Tau Wae ABCD-80PR Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga MODULE ASSY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 804 pcs Pepa Raraunga ABCD-80PR.pdf
Momo Waea - Waea Wire -
Raupapa ABC Mokowā Haupae -
Pana - Packaging Bulk
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 80
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 80 Position Rectangular Plug Connector
Momo Hoapā Male Pin Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga - Momo Hononga Plug
Tae White Taea Whakamutunga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ABC75-1T15L
ABC75-1T15L
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 75W