PCA-6008VG-10A1E
AdvantechAdvantech
Advantech
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCA-6008VG-10A1E
Kaihanga / Waitohu: Advantech
Whakaahuatanga hua CELERON M 1GMHZ PICMG 1.0 SBC WI
Ngā Rauemi: 1.PCA-6008VG-10A1E.pdf2.PCA-6008VG-10A1E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCA-6008VG-10A1E
Tau Wae PCA-6008VG-10A1E Kaihanga Advantech
He Rahinga Kei te wātea 5718 pcs Pepa Raraunga 1.PCA-6008VG-10A1E.pdf2.PCA-6008VG-10A1E.pdf
Timata Tiaki Yes Whakaaturanga Ataata VGA
USB USB 2.0 (4) Atanga Whakatokoranga SATA
Tere 1.0GHz Rahi / Rahi 13.3" x 4.8" (338mm x 122mm)
Raupapa - RS-232 (422, 485) 2
RAM Capacity / Tāutahia 2GB/0GB Mana (Watts) -
Tae Mahi 0°C ~ 60°C Tuhinga o mua 1