96PR-102-UW3-M
AdvantechAdvantech
Advantech
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 96PR-102-UW3-M
Kaihanga / Waitohu: Advantech
Whakaahuatanga hua MOBILE PRINTER 3" 203DPI WIFI US
Ngā Rauemi: 96PR-102-UW3-M.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 137 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 137 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 96PR-102-UW3-M
Tau Wae 96PR-102-UW3-M Kaihanga Advantech
Whakaahuatanga MOBILE PRINTER 3" 203DPI WIFI US Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137 pcs Pepa Raraunga 96PR-102-UW3-M.pdf
Taumaha 1.2 lbs (550g) Momo Handheld Thermal Transfer Printer
Ngā whakaaturanga 203 dpi Resolution, 4" (102.0mm) per Second Max Print Speed, Battery Pack, Charger Raupapa -