96FD42-N064-LIS
Hua Hua
Tau Wae: 96FD42-N064-LIS
Kaihanga / Waitohu: Advantech
Whakaahuatanga hua SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 96FD42-N064-LIS
Tau Wae 96FD42-N064-LIS Kaihanga Advantech
Whakaahuatanga SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1287 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 80MB/s
Tere - Pānuihia 490MB/s Rahi / Rahi 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Raupapa - Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi FLASH - NAND (MLC)
Rahi Mahara 64GB Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka M.2 Module
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Anei - Max -