96FD25-S480-INB1
Hua Hua
Tau Wae: 96FD25-S480-INB1
Kaihanga / Waitohu: Advantech
Whakaahuatanga hua SSD 480GB 2.5" MLC SATAIII S3510
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 96FD25-S480-INB1
Tau Wae 96FD25-S480-INB1 Kaihanga Advantech
Whakaahuatanga SSD 480GB 2.5" MLC SATAIII S3510 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5867 pcs Pepa Raraunga
Taumaha - Tuhinga o mua 5V, 12V
Momo SATA III Tere - Tuhia 440MB/s
Tere - Pānuihia 500MB/s Rahi / Rahi 100.45mm x 69.85mm x 7.00mm
Raupapa DC S3510 Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi FLASH - NAND (MLC)
Rahi Mahara 480GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka 2.5" Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 480GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V, 12V