ATS-FPX054054013-110-C2-R1
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-FPX054054013-110-C2-R1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATS-FPX054054013-110-C2-R1
Kaihanga / Waitohu: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Whakaahuatanga hua HEATSINK 54X54X12.7MM XCUT SFP
Ngā Rauemi: ATS-FPX054054013-110-C2-R1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATS-FPX054054013-110-C2-R1
Tau Wae ATS-FPX054054013-110-C2-R1 Kaihanga Advanced Thermal Solutions, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 23676 pcs Pepa Raraunga ATS-FPX054054013-110-C2-R1.pdf
Whānui 1.575" (40.00mm) Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 26.99°C/W @ 100 LFM
Hanga Rectangular, Fins Raupapa pushPIN™
Ētahi Ingoa ATS-FPX054054013-110-C2-R0
ATS-FPX054054013-110-C2-R1-ND
ATS1707
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Blue Anodized Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te roa 2.126" (54.01mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.500" (12.70mm)