ATS-EXL75-300-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-EXL75-300-R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATS-EXL75-300-R0
Kaihanga / Waitohu: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Whakaahuatanga hua HEATSINK AL6063 300X76X19MM
Ngā Rauemi: ATS-EXL75-300-R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATS-EXL75-300-R0
Tau Wae ATS-EXL75-300-R0 Kaihanga Advanced Thermal Solutions, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 5642 pcs Pepa Raraunga ATS-EXL75-300-R0.pdf
Whānui 2.992" (76.00mm) Momo Top Mount, Extrusion
Hanga Rectangular, Fins Raupapa -
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga -
Ētahi Ingoa ATS2198 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Rauemi Whakaoti Degreased Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te roa 11.811" (300.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.748" (19.00mm)