ATS-CPX054054015-126-C2-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-CPX054054015-126-C2-R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATS-CPX054054015-126-C2-R0
Kaihanga / Waitohu: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Whakaahuatanga hua HEATSINK 54X54X15MM XCUT CP
Ngā Rauemi: ATS-CPX054054015-126-C2-R0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATS-CPX054054015-126-C2-R0
Tau Wae ATS-CPX054054015-126-C2-R0 Kaihanga Advanced Thermal Solutions, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 29618 pcs Pepa Raraunga ATS-CPX054054015-126-C2-R0.pdf
Whānui 2.126" (54.00mm) Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 5.47°C/W @ 100 LFM
Hanga Square, Fins Raupapa pushPIN™
Ētahi Ingoa ATS-CPX054054015-126-C2-R0-ND
ATS1595
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Blue Anodized Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te roa 2.126" (54.01mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.590" (15.00mm)