ATS-CPX040040010-153-C2-R0
Advanced Thermal Solutions Inc.Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-CPX040040010-153-C2-R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATS-CPX040040010-153-C2-R0
Kaihanga / Waitohu: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Whakaahuatanga hua HEATSINK 40X40X10MM L-TAB CP
Ngā Rauemi: ATS-CPX040040010-153-C2-R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATS-CPX040040010-153-C2-R0
Tau Wae ATS-CPX040040010-153-C2-R0 Kaihanga Advanced Thermal Solutions Inc.
He Rahinga Kei te wātea 31043 pcs Pepa Raraunga ATS-CPX040040010-153-C2-R0.pdf
Momo Top Mount Resistance Resistance @ Natural 11.95°C/W @ 100 LFM
Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu - Rahi, I homai -
Te whakangungu 1.575" (40.01mm) Hanga Square, Fins
Raupapa pushPIN™ Momo Hua Blue Anodized
Te whakakorenga o te mana @ te marangai 0.394" (10.00mm) Ētahi Ingoa ATS-CPX040040010-153-C2-R0-ND
ATS1548
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mea Maama 1.575" (40.01mm)