ATS-20C-69-C1-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-20C-69-C1-R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATS-20C-69-C1-R0
Kaihanga / Waitohu: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Whakaahuatanga hua HEATSINK 45X45X20MM L-TAB
Ngā Rauemi: ATS-20C-69-C1-R0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATS-20C-69-C1-R0
Tau Wae ATS-20C-69-C1-R0 Kaihanga Advanced Thermal Solutions, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 23406 pcs Pepa Raraunga ATS-20C-69-C1-R0.pdf
Whānui 1.772" (45.00mm) Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 11.49°C/W @ 100 LFM
Te roa 1.772" (45.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.790" (20.00mm) Taimana -